Kaip veikia „Google“ paieška

Kaskart ieškant rasite labai daug tinklalapių su naudinga informacija. Procesas, kaip „Google“ nustato, kuriuos rezultatus rodyti, prasideda gerokai anksčiau, nei įvedate tekstą, ir vykdomas atsižvelgiant į įsipareigojimą teikti jums geriausią informaciją.

Žiniatinklio turinio sisteminimas

Net prieš jums atliekant paiešką „Google“ sistemina informaciją apie tinklalapius Paieškos indekse. Indeksas panašus į biblioteką, tik jame yra daugiau informacijos nei visose pasaulio bibliotekose.

Paieškos atitikties nustatymas akimirksniu

Per sekundės dalį „Google“ paieškos algoritmai surūšiuoja galybę Paieškos indekso tinklalapių, kad surastų labiausiai atitinkančius, naudingiausius rezultatus pagal tai, ko ieškote.

Rezultatų rodymas naudingais būdais

Kad padėtų jums sparčiai rasti tai, ko ieškote, „Google“ teikia rezultatus įvairiais naudingais formatais. Teikdami informaciją kaip žemėlapius su nuorodomis, vaizdus, vaizdo įrašus ar istorijas, nuolat kuriame naujus informacijos teikimo metodus.

Parduoda tik skelbimus, bet ne paieškos rezultatus

Nors reklamuotojai gali mokėti, kad jų turinys būtų pateiktas aiškiai pažymėtose puslapio skiltyse, niekas negali nusipirkti geresnės paskirties vietos paieškos rezultatuose.

Nuolatinis jums teikiamų funkcijų tobulinimas

Žinome, kad visada galima patobulinti Paiešką. Todėl „Google“ inžinieriai kasdien ją testuoja, kasmet atlikdami labai daug eksperimentų, pasibaigiančių įvairiais patobulinimais.